Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kuş Uçuşu 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle Netflix

Kuş Uçuşu 1. Sezon 1. Bölüm Full İzle. Dünyanın en büyük platformu Netflix Türk yapımı dizi ve filmlere yatırımlarını sürdürmeye devam ediyor. Uysallar, Aşk 101, Pera Palas ve son olarak Erşan Kuneri dizlerini yayınlayan Netflix son bombası Kuş Uçuşu oldu. Fragmanın yayınlanmasının ardından merakla beklenen 1. Sezonu sizlerle.

Kuş Uçuşu İzle

Bu av ve avcı hikayesidir. Aslanlar ve kuşların savaşı bu. Kuşlar orman kanunlarına itaat etmezler. Senaryosunu Kiralık Aşk, Erkenci Kuş, Aşk 101, Ufak Tefek Cinayetle gibi dizilere de imza atan Meriç Acemi’nin yazdığı ve yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in yaptığı Kuş Uçuşu dizi çok yakında Netflix de olacak.

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği dizi de bir televizyon kanalında çalışanların arasında geçen kuşak çatışması gözler önüne seriliyor. Dizinin oyuncu kadrosun da Birci Akalay, İbrahim Çelikkol, Miray Daner, İrem Sak, Burak Yamantürk, Defne Kayalar, Simge İnce, Şifanur Gül, Bülent Çetinaslan gibi sevilen isimler yer alıyor.

Kuş 1. Bölüm İzle

Farklı hayat biçimine sahip olan X kuşağı ile Z kuşağı arasında geçen çatışmaları konu ediniyor. Bakış açıları, yaklaşımları ve hedefe giden yolda yürümeleri X kuşağına göre bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine kestirmeden kuş uçuşu gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleri ile en üste uzanmaya çalışan Aslı acaba amacına ulaşabilecek midir.

Benzer İçerik: Kuş Uçuşu Dizisi Oyuncuları Ve Konusu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 2.5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler