Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kuş Uçuşu Dizisi Oyuncuları ve Konusu

Türkiye de üç milyona yakın abonesi olan Netflix özgün içeriklerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Dizinin adı Kuş Uçuşu olarak platform da yerini alacak. Oyuncu kadrosun da birbirinden başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin konusu ise oldukça farklı ve dikkat çekici. Üyeler tarafından merakla beklenen dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Fragmanın yayınlanmasının ardından dizi hakkında merak edilenleri haberimizin devamında sizlerle paylaştık.

Kuş Uçuşu Oyuncuları

Senaryosunu Kiralık Aşk, Erkenci Kuş, Aşk 101, Ufak Tefek Cinayetle gibi dizilere de imza atan Meriç Acemi’nin yazdığı ve yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in yaptığı Kuş Uçuşu dizi çok yakında Netflix de olacak.

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği dizi de bir televizyon kanalında çalışanların arasında geçen kuşak çatışması gözler önüne seriliyor. Dizinin oyuncu kadrosun da Birci Akalay, İbrahim Çelikkol, Miray Daner, İrem Sak, Burak Yamantürk, Defne Kayalar, Simge İnce, Şifanur Gül, Bülent Çetinaslan gibi sevilen isimler yer alıyor.

Kuş Uçuşu Konusu

Farklı hayat biçimine sahip olan x kuşağı ile z kuşağı arasında geçen çatışmaları konu ediniyor. Bakış açıları, yaklaşımları ve hedefe giden yolda yürümeleri x kuşağına göre bambaşkadır. Genç bir kadın olan Aslı da kariyer basamaklarını tırmanmak için çok çalışmaya güvenmek yerine kestirmeden kuş uçuşu gitmeye çalışır. Yeni dünyanın yöntemleri ile en üste uzanmaya çalışan Aslı acaba amacına ulaşabilecek midir.

Benzer İçerik: Kaçış Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Disney+

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler