Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Stranger Things 4. Sezon 4. Bölüm Full İzle | Sevgili Billy

Stranger Things 4. Sezon 4. Bölüm Full İzle. Netfilix’in sevilen dizisi Stranger Things 4. Sezonu ile ekranlara döndü. Uzun zamandır beklenen dizi covid-19 dolayı ile yayınlanması biraz uzun zaman sürse de artık Netflix platformunda dizi severlerle buluştu. Yayınlanan 7 bölümlük seri de en dikkat çeken bölümlerden biride 4. Bölüm oldu. Stranger Things 4. Sezon 4. Bölümü merak eden insanlar araştırma yapmaya başladı.

Stranger Things 4. Sezon İzle

Amerikan yapımı korku ve bilimkurgu dizisi olan Stranger Things 1980’lerin başlarında, Indiana’nın kırsal kasabası Hawkins’de geçiyor. İlk sezonda Hawkins, Indiana’da genç bir çocuğun (Will) aniden ortadan kaybolması doğaüstü güçlere sahip bir genç kızın yani Eleven’ın ortaya çıkmasını izlemiştik. Laboratuvardan kaçarken Eleven, arkadaşlarını aramak için ayrılan ve onu o kadar şaşırmış halde bulan grup üyeleriyle tanışır.

Stranger Things 3. sezon, birkaç ay sonra, 1985’te Dört Temmuz kutlamalarına kadar geçen sürede geçmektedir. Yeni bir alışveriş merkezi, Hawkins sakinlerinin ilgi odağı haline gelmiştir ve diğer birçok mağazayı iş dışı bırakmıştır. Hopper, Joyce ile ilgilenmeye çalışırken Eleven ve Mike’ın ilişkisi hakkında giderek daha fazla endişe duymaktadır. Kasabadan habersiz, Starcourt yönetimindeki gizli bir Sovyet laboratuvarı, baş aşağıya açılan kapıyı açmaya çalışıyor ve baş aşağıdaki varlıkların Hawkins’deki insanları ele geçirmesine ve başa çıkılması gereken yeni bir korku oluşmasına izin veriyor.

Stranger Things 4. Sezon 4. Bölüm İzle

Stranger Things 4. sezon 4. Bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragman, ‘Her şeyi mahvettin. Çektiğin acı neredeyse sona geldi.’ cümlesi ile başlıyor. Daha sonra tek tek karakterler gösteriliyor. Yeni sezonda tehlikenin merkezi Hawkins!

Dizinin ana kadrosu Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson ve Cara Buono, Brett Gelman oyuncularından oluşmaktadır.

Benzer İçerik: Stranger Things 4. Sezon 3. Bölüm Full İzle | Canavar Mı, Süper Kahraman Mı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler