Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Stranger Things 4. Sezon 7. Bölüm Full İzle | Hawkins Laboratuvarında Katliam

Stranger Things 4. Sezon 7. Bölüm İzle. Netflix orijinal dizisi Stranger Things 4. Sezonu yayına girdi. 7 Bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosu ve konusu izleyenlerden tam not aldı. Dizi severler Stranger Things 4. Sezon 7. Bölüm hakkında araştırma yapmaya başladı. Bu sezona damga vuracak olan dizilerden biri olan Stranger Things 4. Sezon 7. Bölümü ile üyeler arasında en çok izlenen bölüm oldu.

Stranger Things 4. Sezon Konusu Ve Oyuncuları

Amerikan bilimkurgu, korku ve drama dizisi Stranger Things 1980’lerin başlarında, Indiana’nın kurgusal kırsal kasabası Hawkins’de geçiyor. İlk sezonda Hawkins, Indiana’da genç bir çocuğun (Will) aniden ortadan kaybolması doğaüstü güçlere sahip bir genç kızın yani Eleven’ın ortaya çıkmasını izlemiştik. Laboratuvardan kaçarken Eleven, arkadaşlarını aramak için ayrılan ve onu o kadar şaşırmış halde bulan grup üyeleriyle tanışır.

Stranger Things üçüncü sezon, birkaç ay sonra, 1985’te Dört Temmuz kutlamalarına kadar geçen sürede geçmektedir. Yeni bir alışveriş merkezi, Hawkins sakinlerinin ilgi odağı haline gelmiştir ve diğer birçok mağazayı iş dışı bırakmıştır. Hopper, Joyce ile ilgilenmeye çalışırken Eleven ve Mike’ın ilişkisi hakkında giderek daha fazla endişe duymaktadır. Kasabadan habersiz, Starcourt yönetimindeki gizli bir Sovyet laboratuvarı, baş aşağıya açılan kapıyı açmaya çalışıyor ve baş aşağıdaki varlıkların Hawkins’deki insanları ele geçirmesine ve başa çıkılması gereken yeni bir korku oluşmasına izin veriyor.

Stranger Things 4. Sezon 7. Bölüm İzle

Dizinin ana kadrosu Winona Ryder, David Harbour, Finn Wolfhard, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp, Sadie Sink, Natalia Dyer, Charlie Heaton, Joe Keery, Maya Hawke, Priah Ferguson ve Cara Buono, Brett Gelman oyuncularından oluşmaktadır.

Stranger Things 4. Sezon 7. Bölüm 27 Mayıs tarihinde yayınlanacak. Stranger Things 4. sezon fragmanı yayınlandı biliyorsunuz. Yayınlanan fragman, ‘Her şeyi mahvettin. Çektiğin acı neredeyse sona geldi.’ cümlesi ile başlıyor. Daha sonra tek tek karakterler gösteriliyor. Yeni sezonda tehlikenin merkezi Hawkins!

Benzer İçerik: Stranger Things 4. Sezon 1. Bölüm İzle | Türkçe Dublaj

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.