Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi 2. Sezon Olacak Mı? Ne Zaman Başlayacak?

Yargı Dizisi 2. Sezon Olacak Mı? Yargı Dizisi Devam Edecek Mi? Yargı Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? gibi merak edilen tüm soruların cevapları haberimizin devamında.

Başrollerin de Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’in yer aldığı Yargı Dizisi 5 Haziran Pazar günü yayınlanan 34. bölüm ile 1. sezona veda etti. Pazar akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Yargı’nın sezon finali vermesinin ardından dizi severler 2. sezonun olup olmayacağını merak etmeye ve araştırmaya başladı. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Yargı 2. sezonu hakkında ulaştığımız bilgiler yazımızda sizlerle.

Yargı 2. Sezon Olacak Mı?

Yargı Dizisinin 2. Sezonu Olacak Mı? sorusu şuan dizi severler tarafından gündemden düşmüyor. Oyuncuların ve yapımcıların konuşmalarından anlaşılacağı üzere Yargı dizisinin 2. sezonu aynı kanal da Kanal D ekranların da olacak. Dizinin sezon finali bölümünün bitişi de devamının geleceği niteliğindeydi. Ülkemizde diz sektörü riskli bir iş olduğundan işler bir and tersine dönebiliyor. O yüzden şuan da kesin gözüyle bakılsa da dizi de sevilen karakterlerin bazıları diziden ayrılmak istediği anda dizinin 2. sezonu da başlamadan bitebilir.

Yargı 2. Sezonda Farklı Bir Konu ile Devam Edecek

Yekta’nın içeri girmesinin ardından dizinin konusun da değişeceği düşünülüyor. Ilgaz ve Ceylin’in başına gelen olayların tek sorumlusu olarak gözüken Yekta’nın hapishanede olacağından dolayı kahramanlarımız onla uğraşmayı bırakacak ve Ceylin’in intikam için yemin ettiği diğer konular işlenecek gibi görünüyor.

Yargı Dizisi 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ay Yapım ile Kanal D yönetimi arasında yapılan görüşmeler sonucunda 2. sezon için anlaşmaya varıldı. Yapılan yeni anlaşma da Ay yapım hem extra bütçe sözü aldı hem de dizisine 2. sezon onayını. Bu anlaşma ile Yargı dizisi 2022 – 2023 yeni sezonunda da izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

Benzer İçerik: Kaçış Dizisi Nerede Çekildi? Oyuncuları Ve Konusu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler