Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemekteyiz Aysel Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 2 Mayıs – 6 Mayıs 2022 haftası yarışmacısı Aysel Kimdir? TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz her hafta olduğu gibi bu hafta da bir birinden farklı yarışmacılarıyla ekranlara geliyor. Türkiye’nin en çok sevilen programı Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz de bu haftanın yarışmacılarından Aysel izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Yemekteyiz Aysel Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın yarışmacıları belli oldu. Bu haftanın 4. günün de yarışacak olan Aysel Cantemür mutfaktaki hünerlerini sergileyerek final de en çok puanı alarak büyük ödülü kazanmak istiyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da hafta içi her gün 5 yarışmacının evine konuk olacak. Haftanın 4 günü yarışmacısı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Aysel kimdir sizlere tanıtacağız. Kendisi bu hafta yarışacak üç kadın yarışmacıdan birisi.

  • İstanbul Tuzla da yaşıyor.
  • Aslen Adanalı
  • 5 senelik evli
  • Ev hanımı

Yemekteyiz 169. Bölüm Fragmanı İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 05 Mayıs Perşembe Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler