Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemekteyiz Damla Kimdir? İnstagram Hesabı

16 Mayıs Çarşamba günü Yemekteyiz de yarışan Damla Kimdir? TV8 ekranların da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu hafta yarışmacıları belli oldu. TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz her hafta olduğu gibi bu hafta da bir birinden farklı yarışmacılarıyla ekranlara geliyor. 16 – 20 Mayıs 2022 haftasının dikkat çeken isimlerinden biri de Damla hanım oldu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Damla Kimdir?

Zuhal Topalın sunumuyla TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması Yemekteyiz de bu haftanın yarışmacıları insanlar tarafından merak ediliyor. Bu haftanın üçüncü günün de yarışacak olan Damla Cengiz mutfaktaki hünerlerini sergileyerek büyük ödülü kazanmak istiyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da hafta içi her gün 5 yarışmacının evine konuk oluyor.

  • Aslen Sivaslı
  • İstanbul da yaşıyor
  • 30 Yaşında
  • Yemek yapmayı çok seviyor

 

Damla Cengiz İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması İnstagram ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Zuhal Topal’la Yemekteyiz gibi programlarda gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Yemekteyiz Damla olarak tanıdığımız kullanıcı hakkında yaptığımız araştırma da Damla Cengiz resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça aktif kullanan Damla hanımın şuan da 87 Gönderisi 303 Takipçisi bulunuyor. Yaptığı paylaşımlardan butik işlettiğini düşündüğümüz Damla hanımın takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış. Bu yarışmaya katılmasının ardından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

Damla Cengiz Resmi İnstagram Hesabı: @damlakrem34

Benzer içerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Mayıs Çarşamba Puanları (Damla)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler