Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemekteyiz Derya Kimdir? İnstagram Hesabı

10 Mayıs Salı günü Yemekteyiz de yarışan Derya Kimdir? TV8 ekranların da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu hafta yarışmacıları belli oldu. 9 – 13 Mayıs 2022 haftasının dikkat çeken isimlerinden biri de Derya hanım oldu. Şevki beyin evinde yaptığı yorumlar ile insanların merak ettiği 2. gün yarışmacısı Derya hanım bu haftanın ikinci günün de programa damga vuran isimlerden biri oldu.

Yemekteyiz Derya Kimdir?

Zuhal Topalın sunumuyla bugün TV8 ekranlarına gelen Yemekteyiz programında 10 Mayıs Salı günü yarışan Derya program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Şevki beyin evinde yaptığı yorumlar ve puanlamasıyla  bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Derya Küçük Kızılkaya hakkında insanlar sosyal medya ve internet arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. Yemekteyiz Derya Kimdir? Yemekteyiz Derya Kaç Yaşında? Yemekteyiz Derya Nereli? sorularla program takipçileri tarafından aranan İrem hanım hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine araştırma yaptık. Derya hanım hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Bulgaristan Göçmeni
  • İstanbul da Yaşıyor
  • 43 Yaşında
  • Evli
  • 24 Yaşında 1 kızı var

Derya Küçük Kızılkaya İnstagram Hesabı

İnstagram ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Zuhal Topal’la Yemekteyiz gibi programlarda gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Yemekteyiz Derya olarak tanıdığımız kullanıcı hakkında yaptığımız araştırma da Derya Küçük Kızılkaya resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça aktif kullanan İrem hanımın şuan da 274 Gönderisi 362 Takipçisi bulunuyor. Yaptığı paylaşımlardan butik işlettiğini düşündüğümüz İrem hanımın takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış. Bu yarışmaya katılmasının ardından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

Derya Küçük Kızılkaya Resmi İnstagram Hesabı: @deryakucukkizilkaya

Benzer İçerik: Yemekteyiz İrem Kimdir? İnstagram Hesabı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler