Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemekteyiz Dilan Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

2 Mayıs – 6 Mayıs 2022 haftası Yemekteyiz Dilan Kimdir? TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz her hafta olduğu gibi bu hafta da bir birinden farklı yarışmacılarıyla ekranlara geliyor. Türkiye’nin en çok sevilen programı Zuhal Topal’ın sunduğu Yemekteyiz de bu haftanın yarışmacılarından Dilan izleyiciler tarafından merak ediliyor.

Yemekteyiz Dilan Kimdir?

Zuhal Topalın sunumuyla TV8 ekranlarının sevilen yemek yarışması Yemekteyiz de bu haftanın yarışmacıları insanlar tarafından merak ediliyor. Bu haftanın final günün de yarışacak olan Dilan Zeycen Yavuz mutfaktaki hünerlerini sergileyerek final de en çok puanı alarak büyük ödülü kazanmak istiyor. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da hafta içi her gün 5 yarışmacının evine konuk oluyor. Haftanın final günü yarışmacısı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Dilan Zeycen Yavuz kimdir sizlere tanıtacağız.

  • Aslen Ağrılı
  • Ev Hanımı
  • İstanbul da yaşıyor
  • Yeni Evli

Yemekteyiz 170. Bölüm Fragmanı İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? 6 Mayıs Cuma Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler