Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemekteyiz Hande Kimdir? İnstagram Hesabı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 -20 Mayıs 2022 haftası yarışmacılarından Hande Kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hande Kaç Yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hande Nereli?

19 Mayıs Perşembe günü Yemekteyiz de yarışan Hande Kimdir? Zuhal Topal’ın sunumuyla hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz de bu hafta yarışmacıları insanlar tarafından merak ediliyor. 16 – 20 Mayıs 2022 haftasının dikkat çeken isimlerinden biri olan Hande oldu. Giydiği kıyafetlerle ile insanların merak ettiği 4. gün yarışmacısı Hande hanım bu haftanın dördüncü günün de program da en çok konuşulan isimlerden biri olmayı başardı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hande Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 19 Mayıs Perşembe günü yarışan Hande program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Tarzı ve konuşmasıyla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Hande Gün hakkında insanlar sosyal medya ve internet arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. Yemekteyiz programı takipçileri tarafından aranan Hande hanım hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine araştırma yaptık. Hande hanım hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Samsunlu
  • Gebze doğumlu
  • 31 Yaşında
  • İstanbul da yaşıyor

Hande Gün İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması İnstagram dünya da milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Yemekteyiz gibi programlarda gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Yemekteyiz Hande olarak tanıdığımız kullanıcı hakkında yaptığımız araştırma da Hande Gün resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça aktif kullanan Hande hanımın şuan da 29 Gönderisi 1.2 Bin Takipçisi bulunuyor. Yaptığı paylaşımlardan çok sosyal ve gezmeyi seven biri olduğunu düşündüğümüz Hande hanımın takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılmasının ardından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

Hande Gün Resmi İnstagram Hesabı: @hguunnn

Benzer İçerik: Yemekteyiz Damla Kimdir? İnstagram Hesabı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler