Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemekteyiz İlayda Kimdir? İnstagram Hesabı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 - 27 Mayıs 2022 haftası yarışmacılarından İlayda Kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz İlayda Kaç Yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz İlayda Nereli?

23 Mayıs Pazartesi günü Yemekteyiz de yarışan İlayda Kimdir? Zuhal Topal’ın sunumuyla hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz de bu hafta yarışmacıları insanlar tarafından merak ediliyor. 23 – 27 Mayıs 2022 haftasının dikkat çeken isimlerinden biri olan İlayda oldu. Giydiği kıyafetle ile insanların merak ettiği 1. gün yarışmacısı İlayda hanım bu haftanın birinci günün de program da en çok konuşulan isimlerden biri olmayı başardı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz İlayda Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 23 Mayıs Pazartesi günü yarışan İlayda program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Konuşması ve yorumlarıyla bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan İlayda Bingöl hakkında insanlar sosyal medya ve internet arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. Yemekteyiz programı takipçileri tarafından aranan İlayda hanım hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine araştırma yaptık. İlayda hanım hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • 3 Yıllık Evli
  • 25 Yaşında
  • Gıda Teknikeri
  • 1 Çocuk Annesi
  • Yemek Yemeyi Çok Seviyor

Yemekteyiz İlayda İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulaması İnstagram dünya da milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Yemekteyiz gibi programlarda gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Yemekteyiz İlayda olarak tanıdığımız yarışmacı hakkında yaptığımız araştırma da İlayda Bingöl resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça aktif kullanan İlayda hanımın şuan da 72 Gönderisi 541 Takipçisi bulunuyor. Yaptığı paylaşımlardan gezmeyi seven biri olduğunu düşündüğümüz İlayda hanımın takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış. Zuhal Topal’la Yemekteyiz programına katılmasının ardından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

İlayda Bingöl Resmi İnstagram Hesabı: @ilaydabingl

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Mayıs Pazartesi Puanları (İlayda)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler