Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemekteyiz İrem Kimdir? İnstagram Hesabı

Yemekteyiz İrem Kimdir? Hafta içi her gün TV8 ekranların da yayınlanan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 9 – 13 Mayıs 2022 haftası yarışmacıları belli oldu. Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden biri de İrem hanım oldu. Kısa saçları ve yaptığı yorumlar ile insanların dikkatini çekmeyi başaran 5. gün yarışmacısı İrem hanım bu haftanın ilk günün de programa damga vuran isimlerden.

Yemekteyiz İrem Kimdir?

Zuhal Topalın sunumuyla bugün TV8 ekranlarına gelen Yemekteyiz programında İrem adında yarışmacı program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Şevki beyin evinde yaptığı yorumlar ve kıyafeti, saçlarıyla  bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan İrem Senem Çankaya hakkında insanlar sosyal medya ve internet arama motorlarında bilgi toplamaya başladı. Yemekteyiz İrem Kimdir? Yemekteyiz İrem Kaç Yaşında? Yemekteyiz İrem Nereli? sorularla program takipçileri tarafından aranan İrem hanım hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine araştırma yaptık. İrem hanım hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • 40 Yaşında
  • Aslen Karabüklü
  • Eskişehir de Yaşıyor
  • 7 Yıllık Evli

İrem Senem Çankaya İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulamalarından biri olan İnstagram ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Zuhal Topal’la Yemekteyiz gibi programlarda gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Yemekteyiz İrem olarak tanıdığımız kullanıcı hakkında yaptığımız araştırma da İrem Senem Çankaya resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça aktif kullanan İrem hanımın şuan da 294 Gönderisi 425 Takipçisi bulunuyor. Yaptığı paylaşımlardan sporla ilgilendiğini düşündüğümüz İrem hanımın takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış. Bu yarışmaya katılmasının ardından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

İrem Senem Çankaya Resmi İnstagram Hesabı: @iremsenemcankaya


Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu 9 Mayıs

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler