Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yemekteyiz Selim Kimdir? İnstagram Hesabı

9 Mayıs – 13 Mayıs 2022 haftası Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Selim Kimdir? Bu hafta yayınlanacak yeni bölümle  de izleyiciler ile buluşacak olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 11 Mayıs Çarşamba günü yarışacak isim Selim izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Biz de bugün yarışacak olan Selim hakkın da detaylı bir araştırma yaptık. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Selim Kim? Yakından tanıyalım.

Yemekteyiz Selim Kimdir?

Ülkemizde en çok izlenen yemek programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın yarışmacıları belli oldu. Bu haftanın üçüncü günün de yarışacak olan Selim Burak mutfaktaki hünerlerini sergileyerek final de en 15.000 TL ödülü kazanmak istiyor. Haftanın üçüncü günü yarışmacısı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Selim kimdir? sizlere tanıtacağız. Kendisi bu hafta Zuhal Topal’la Yemekteyiz de yarışacak iki erkek yarışmacıdan birisi.

  • Aslen Sivaslı
  • 26 Yaşında
  • Aşçı Yardımcısı
  • Sağlık üzerine eğitim alıyor

Selim Burak İnstagram Hesabı

Günümüzün popüler uygulamalarından biri olan İnstagram ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Zuhal Topal’la Yemekteyiz gibi programlarda gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Yemekteyiz Selim olarak tanıdığımız kullanıcı hakkında yaptığımız araştırma da Selim Burak resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça aktif kullanan Selim beyin şuan da 862 Gönderisi 820 Takipçisi bulunuyor. Yaptığı paylaşımlardan kitap okumayı ve yemek yapmayı çok sevdiğini düşündüğümüz Selim Beyin gönderileri takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış. Bu yarışmaya katılmasının ardından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

Selim Burak Resmi İnstagram Hesabı: @selim_buraksbs

Benzer İçerik: Yemekteyiz İrem Kimdir? İnstagram Hesabı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler