Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yolun Açık Olsun Filmi Full İzle

Yolun Açık Olsun Filmi Full İzle. Başrollerin de Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş’ın yer aldığı Yolun Açık Olsun Filmi Netflix platformunda yayınlandı. 25 Nisan 2022 yılında yayınlanan fragmanından sonra uzun zamandır üyeler tarafından merakla beklenen Yolun Açık Olsun filmi konusu ve oyuncu kadrosuyla üyelerle buluştu. İzleyenler tarafından tam not alan film şuanda en çok izlenenler arasına girdi.

Yolun Açık Olsun Oyuncuları ve Konusu

Yolun Açık Olsun, Hakan Evrensel’in aynı adlı eserinden uyarlanan, Lanistar Medya ve Same Film’in yapımını üstlendiği, Mehmet Ada Öztekin’in yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerinde Engin Akyürek ve Tolga Sarıtaş’in olduğu, 23 Mayıs 2022 tarihinde Netflix‘te yayınlandı.

Yüzbaşı Salih, Asteğmen Kerim ile Dalyan’a doğru yola çıkar. Tek dileği, Kerim’i büyük aşkı Elif’e kavuşturmaktır. Ancak bu yolculuk geçmişle hesaplaşmasına yol açar. Yolun Açık Olsun isimli filmin başrollerinde yer alan Tolga Sarıtaş ve Engin Akyürek özel bir yapımda bir arada.

Yolun Açık Olsun Filmi İzle Netflix

Söz, Baba gibi adından çok söz ettirmiş diziler de Başrol olarak bir çok başarılı işlere imza atan Tolga Sarıtaş bu sezon Netflix’te yayınlanan bir film de yer aldı. Söz dizisiyle önemli bir çıkış yakalayan Tolga Sarıtaş bu film de bir askeri konu da izleyenler ile buluşacak.

Engin Akyürek ise bu film de ustalığını konuşturmuş. Drama tarzı filmler de oldukça başarılı olan oyuncu için verilen bu rol da tam oturmuş diyebiliriz. Bir çatışma esnasından kaçmaya çalışırken mayına basan ayaklarını kaybeden Engin Akyürek için bu filmde işler hiç kolay olmayacaktır.

Benzer İçerik: Konuşanlar 68. Bölüm Full İzle | 20 Mayıs Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler