Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 04 Mayıs Çarşamba Puanları

04 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu açıklandı. TV8 ekranlarında bugün yeni bölümüyle ekranlara gelen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de Yalçın bey diğer yarışmacıları konuk etti. Bu haftanın üçüncü günü yarışmacısı olarak ekranlar da olan Yalçın bey yaptığı yemeklerden ve sunumlardan puanlandı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 04 Mayıs Çarşamba yapılan puanlamada Yalçın kaç puan aldı? Detaylar haberimizde.

Yemekteyiz Puan Durumu 04 Mayıs

Zuhal Topalın sunumuyla bugün ekranlara gelen Yemekteyiz programında Yalçın bey yarıştı. Hafta içi her gün TV8 ekranların da sevilerek izlenen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın iki erkek yarışmacısından biri olan Yalçın hafta başından beri suskun tavırlarıyla izleyenlerin dikkatlerini çekmişti. Yaptığı yerinde yorumlar ve verdiği puanlarla adaletli bir yarışma çıkaran Yalçın bey bugün kendi günün de diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

  • Mahmut Bey: 6 Puan
  • Yağmur Hanım: 4 Puan
  • Dilan Hanım: 6 Puan
  • Aysel Hanım: 5 Puan

Yalçın Toplam Puan: 21

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 168. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 4 Mayıs Çarşamba Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler