Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 05 Mayıs Perşembe Puanları

5 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Aysel yarıştı. Yaptığı yemeklerden ve sunumundan Aysel hanım kaç puan aldı? TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında bu haftanın dördüncü günün de yarışan Aysel hanımın menüsünde hangi yemekler vardı? Aysel yaptığı menüyle diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Sunucu Zuhal Topal Aysel’e kaç puan verdi? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

5 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları

Yemekteyiz de bugün Aysel Cantemur menüsünü hazırladıktan sonra masasını da kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan Aysel Cantemur ilk olarak çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yemeklere ve tatlıya yapılan yorumların ardından Aysel Cantemur’a verilen puanlar;

  • Mahmut Bey: 4 Puan
  • Yalçın Bey: 4 Puan
  • Yağmur Hanım: 3 Puan
  • Dilan Hanım: 4 Puan

Aysel Cantemur Toplam Puan: 15

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 169. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 04 Mayıs Çarşamba Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler