Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Mayıs Salı Puan Durumu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Mayıs Salı Puan Durumunu merak eden program takipçileri internet arama motorlarında bugün yarışan Derya Derya Küçük Kızılkaya’ya verilen puanları öğrenmek için araştırma yapmaya başladı. 9 – 13 Mayıs 2022 haftasının ikinci günün de yarışan Derya hanım yaptığı iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üzerine çekmişti. Derya hanıma verilen puanlar insanlar tarafından merakla bekleniyordu.

Yemekteyiz Puan Durumu Salı 10 Mayıs

Hafta içi her gün bir yarışmacının yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Derya yarıştı. TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışan Derya hanımın yaptığı menü diğer yarışmacılar tarafından kolay bulundu. Taco ve közlenmiş biber çorbası, Portekiz ülkesine ait bir tatlı yapan Derya hanım bu eleştirileri ciddiye almadığını söyledi.

Zuhal Topal’ın da sunumuyla bugün yayınlanan 172. Bölümde diğer yarışmacıları konuk eden Derya hanım yaptığı menüden önce yorumlandı daha sonra puanlandı. Program tarihinin en düşük puanını alan Şevki beyin yaptığı yorumlar Derya hanımı çileden çıkardı. Bu hafta kıran kırana geçeceğini düşündüğümüz Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 10 Mayıs 2022 Salı puanları şöyle;

  • Selim Bey: 8 Puan
  • Şevki Bey: 5 Puan
  • Selin Hanım: 8 Puan
  • İrem Hanım: 7 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

Derya Küçük Kızılkaya Toplam Puan: 35

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 172. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.


Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu 9 Mayıs

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler