Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Mayıs Çarşamba Puanları

11 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları açıklandı. TV8 ekranlarında bugün yeni bölümüyle ekranlara gelen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de Selim bey diğer yarışmacıları konuk etti. Bu haftanın üçüncü günü yarışmacısı olarak ekranlar da olan Selim bey yaptığı yemeklerden ve sunumlardan puanlandı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 11 Mayıs Çarşamba yapılan puanlamada Selim kaç puan aldı? Detaylar haberimizde.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu 11 Mayıs

Zuhal Topalın sunumuyla bugün ekranlara gelen Yemekteyiz programında Selim bey yarıştı. Hafta içi her gün TV8 ekranların da sevilerek izlenen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın iki erkek yarışmacısından biri olan Selim hafta başından beri suskun tavırlarıyla izleyenlerin dikkatlerini çekmişti. Yaptığı yerinde yorumlar ve verdiği puanlarla adaletli bir yarışma çıkaran Selim bey bugün kendi günün de diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

  • Şevki Bey: 6 Puan
  • Derya Hanım: 5 Puan
  • Selin Hanım: 7 Puan
  • İrem Hanım: 5 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Selim Bey Toplam Puan: 29

Yemekteyiz 173. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 10 Mayıs Salı Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler