Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 12 Mayıs Perşembe Puanları

12 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Selin yarıştı. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında bu haftanın dördüncü günün de yarışan Selin hanımın menüsünde hangi yemekler var? Selin yaptığı menüyle diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Sunucu Zuhal Topal Selin’e kaç puan verdi? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

Yemekteyiz Puan Durumu 12 Mayıs

12 Mayıs Perşembe Yemekteyiz de Selin özenle menüsünü hazırladıktan sonra masasını da kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan Selin ilk olarak çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yemeklere ve tatlıya yapılan yorumların ardından Selin’e verilen puanlar şöyle;

  • Şevki Bey: x Puan
  • Selim Bey: x Puan
  • Derya Hanım: x Puan
  • İrem Hanım: x Puan
  • Zuhal Topal: x Puan

Selin Toplam Puan: xx

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Selin Kimdir? İnstagram Hesabı

Yemekteyiz 174. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler