Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Mayıs Salı Puan Durumu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Mayıs Salı Puan Durumunu merak eden program takipçileri internet arama motorlarında bugün yarışan Sevdanur Şişman’a verilen puanları öğrenmek için araştırma yapmaya başladı. 16 – 20 Mayıs 2022 haftasının ikinci günün de yarışan Sevdanur hanım yaptığı iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üzerine çekmişti. Sevdanur hanıma verilen puanlar insanlar tarafından merakla bekleniyordu.

Yemekteyiz Puan Durumu Salı 17 Mayıs

Hafta içi her gün bir yarışmacının yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Sevdanur Şişman yarıştı. TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışan Sevdanur hanımın yaptığı yemekler diğer yarışmacılar tarafından kolay bulundu. Zuhal Topal’ın da sunumuyla bugün yayınlanan 177. Bölümde diğer yarışmacıları konuk eden Sevdanur hanım yaptığı menüden önce yorumlandı daha sonra puanlandı. Bu hafta kıran kırana geçeceğini düşündüğümüz Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 17 Mayıs 2022 Salı puanları şöyle;

  • Harun Enes Bey: 7 Puan
  • Ömer Faruk Bey: 6 Puan
  • Damla Hanım: 6 Puan
  • Hande Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Sevda Nur Şişman Toplam Puan: 31

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 177. Bölüm İzle

Gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Mayıs Pazartesi Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler