Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Mayıs Çarşamba Puanları (Damla)

18 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları açıklandı. TV8 ekranlarında bugün yeni bölümüyle ekranlara gelen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de Damla hanım diğer yarışmacıları konuk etti. Bu haftanın üçüncü günü yarışmacısı olarak ekranlar da olan Damla hanım yaptığı yemeklerden ve sunumlardan puanlandı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 18 Mayıs Çarşamba yapılan puanlamada Damla kaç puan aldı? Detaylar haberimizde.

18 Mayıs Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Zuhal Topalın sunumuyla bugün ekranlara gelen Yemekteyiz programında Damla hanım yarıştı. Hafta içi her gün TV8 ekranların da sevilerek izlenen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın üç kadın yarışmacısından biri olan Damla hanım hafta başından beri suskun tavırlarıyla izleyenlerin dikkatlerini çekmişti. Yaptığı yerinde yorumlar ve verdiği puanlarla adaletli bir yarışma çıkaran Damla hanım bugün kendi günün de diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

 

  • Harun Enes Bey: 7 Puan
  • Ömer Faruk Bey: 6 Puan
  • Sevda Nur Hanım: 7 Puan
  • Hande Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 8 Puan

Damla Toplam Puan: 34

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 178. Bölüm İzle

Gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Mayıs Salı Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler