Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 19 Mayıs Perşembe Puanları (Hande)

19 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Hande yarıştı. TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında bu haftanın dördüncü günün de yarışan Hande hanımın menüsünde hangi yemekler var? Hande yaptığı menüyle diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Sunucu Zuhal Topal Hande’ye kaç puan verdi? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

19 Mayıs Yemekteyiz Puan Durumu

19 Mayıs Perşembe Yemekteyiz de Hande özenle menüsünü hazırladıktan sonra masasını da kurarak diğer yarışmacıların katılımını bekledi. Zuhal Topal ve diğer yarışmacıların gelmesiyle birlikte sunuma başlayan Hande ilk olarak çorbasını daha sonra yaptığı ana yemeği ve son olarak da tatlısını ikram etti. Tadımlarını yapan yarışmacılar ve Zuhal Topal puanlama yapmak için ekran başına geçtiler. Yemeklere ve tatlıya yapılan yorumların ardından Hande’ye verilen puanlar şöyle;

  • Harun Enes Bey: 5 Puan
  • Ömer Faruk Bey: 6 Puan
  • Sevda Nur Hanım: 5 Puan
  • Damla Hanım: 4 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

Hande Toplam Puan: 26

Yemekteyiz Hande Kimdir?

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 179. Bölüm İzle

Gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.


Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 19 Mayıs Perşembe Puan Durumu | Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler