Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 2 Mayıs 2022 Puanları

2 Mayıs Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları açıklandı mı? TV8 ekranlarında en çok izlenen programlardan biri olan Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz de bu hafta da birbirinden farklı 5 yarışmacı büyük ödül 15.000 TL için mücadele verecek. Evdeki temizlikten yapılan yemeklere kadar puanlama sistemi olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz yeni bölümüyle sizlerle.

Yemekteyiz Puan Durumu 2 Mayıs

Yemekteyiz de haftanın birinci günün de yapılan puanlama insanlar tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlandı. Bugün yayınlanan yeni bölümü kaçıran program severler bu hafta yarışmacıların kimler olduğunu ve ilk günde hangi yarışmacının yarıştığını merak etmeye başladı. Güzel sunucu Zuhal Topalın sunumuyla bugün yapılan puanlamalar şöyle;

  • Yalçın Bey: 4 Puan
  • Mahmut Bey: 6 Puan
  • Dilan Hanım: 6 Puan
  • Aysel Hanım: 6 Puan

Yağmur Toplam Puan: 22

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 166. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Geçen Hafta Yemekteyiz Birincisi Kim Oldu 29 Nisan Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler