Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Mayıs Pazartesi Puanları (İlayda)

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Mayıs Pazartesi günü yapılan Puan Durumu program severler tarafından merak ediliyor. TV8 kanalında hafta içi her gün 16:00 da başlayan Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz yeni bölümüyle bugün ekranlara geliyor. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 5 yeni yarışmacının büyük ödül 15.000 TL için vereceği mücadele bugün başlıyor. 23 – 27 Mayıs 2022 haftasının ilk günü yarışmacısı İlayda hanımın aldığı puanlara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

23 Mayıs Pazartesi Yemekteyiz Puan Durumu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarında haftanın birinci günün de İlayda hanımın evine konuk oluyor. İlayda hanım yemek yaparken, sunucu Zuhal Topal ve diğer yarışmacılar yemeğin tadına, tuzuna ve yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Bu haftanın birinci gününde yarışmacının aldığı puanlar şöyle;

  • Ferhat Bey: 4 Puan
  • Furkan Bey: 6 Puan
  • Sedanur Hanım: 5 Puan
  • Aynur Hanım: 6 Puan
  • Zuhal Topal: 6 Puan

İlayda Toplam Puan: 27

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 181. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 23 Mayıs Pazartesi Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler