Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Mayıs Salı Puanları (Sedanur)

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 24 Mayıs Salı Puan Durumunu merak eden program takipçileri internet arama motorlarında bugün yarışan Sedanur Küçükbulut Sungun’a verilen puanları öğrenmek için araştırma yapmaya başladı. 23 – 27 Mayıs 2022 haftasının ikinci günün de yarışan Sedanur hanım yaptığı iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üzerine çekmişti. Sedanur hanıma verilen puanlar insanlar tarafından merakla bekleniyordu.

Yemekteyiz Puan Durumu Salı 24 Mayıs

Hafta içi her gün bir yarışmacının yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Sedanur Küçükbulut Sungun yarıştı. TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışan Sedanur hanımın yaptığı yemekler diğer yarışmacılar tarafından kolay bulundu. Zuhal Topal’ın da sunumuyla bugün yayınlanan 182. Bölümde diğer yarışmacıları konuk eden Sedanur hanım yaptığı menüden önce yorumlandı daha sonra puanlandı. Bu hafta kıran kırana geçeceğini düşündüğümüz Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 24 Mayıs 2022 Salı puanları şöyle;

  • Ferhat Bey: x Puan
  • Furkan Bey: x Puan
  • İlayda Hanım: x Puan
  • Aynur Hanım: x Puan
  • Zuhal Topal: x Puan

Sedanur Küçükbulut Sungun Toplam Puan: xx

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 182. Bölüm İzle

Gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 24 Mayıs Salı Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler