Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Mayıs Çarşamba Puanları (Ferhat)

25 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları açıklandı. TV8 ekranlarında bugün yeni bölümüyle ekranlara gelen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de Ferhat bey diğer yarışmacıları konuk etti. Bu haftanın üçüncü günü yarışmacısı olarak ekranlar da olan Ferhat bey yaptığı yemeklerden ve sunumlardan puanlandı. Zuhal Topal’la Yemekteyiz 25 Mayıs Çarşamba yapılan puanlamada Ferhat kaç puan aldı? Detaylar haberimizde.

25 Mayıs Yemekteyiz Puan Durumu

Zuhal Topalın sunumuyla bugün ekranlara gelen Yemekteyiz programında Ferhat bey yarıştı. Hafta içi her gün TV8 ekranların da sevilerek izlenen Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın iki erkek yarışmacısından biri olan Ferhat bey hafta başından beri suskun tavırlarıyla izleyenlerin dikkatlerini çekmişti. Yaptığı yerinde yorumlar ve verdiği puanlarla adaletli bir yarışma çıkaran Ferhat bey bugün kendi günün de diğer yarışmacılardan kaç puan aldı?

  • Ferhat Bey: x Puan
  • Seda Hanım: x Puan
  • İlayda Hanım: x Puan
  • Aynur Hanım: x Puan
  • Zuhal Topal: x Puan

Ferhat Toplam Puan: xx

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 183. Bölüm İzle

Gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 25 Mayıs Çarşamba Puanları, Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler