Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 3 Mayıs Salı Puan Durumu

3 Mayıs Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu program takipçileri tarafından internette araştırılmaya başlandı. Türkiye’nin en çok izlenen programlarından biri olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışan Mahmut kaç puan aldı? TV8 ekranlarının en sevilen yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz de Mahmut hangi yemeği yaptı? Zuhal Topal  günün yarışmacısı Mahmut’a kaç puan verdi? gibi bir çok sorunun cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

3 Mayıs Salı Yemekteyiz Puan Durumu

Zuhal Topal’ın sunumuyla bugün TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programın da Mahmut yarıştı. Bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Mahmut kendisine güvendiğini ve eleştirmeyi çok sevdiğini dile getirmişti. Bu haftanın ilk günün de konuk olduğu Yağmur hanımın evinde yaptığı yorumlarla izleyenlerin dikkatlerinden kaçmayan Mahmut bugün menüsüyle diğer yarışmacıları konuk etti. Özenle hazırladığı yemekleri ve çorbaları sunan Mahmut aldığı yorumlar karşısında sinirlerine hakim olamadı.

  • Yalçın Bey: 5 Puan
  • Yağmur Hanım: 5 Puan
  • Dilan Hanım: 5 Puan
  • Aysel Hanım: 4 Puan

Mahmut Toplam Puan: 19

 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 167. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 2 Mayıs 2022 Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler