Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Mayıs Salı Puanları (Recep)

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 31 Mayıs Salı Puan Durumunu merak eden program takipçileri internet arama motorlarında bugün yarışan Recep Uçar’a verilen puanları öğrenmek için araştırma yapmaya başladı. 30 Mayıs – 3 Haziran 2022 haftasının ikinci günün de yarışan Recep bey yaptığı iddialı açıklamalarla izleyenlerin dikkatini üzerine çekmişti. Recep beye verilen puanlar insanlar tarafından merakla bekleniyordu.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu 31 Mayıs

Hafta içi her gün bir yarışmacının yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Recep Uçar yarıştı. TV8 ekranlarının sevilen programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışan Recep beyin yaptığı dana yahni diğer yarışmacılar tarafından kolay bulundu. Zuhal Topal’ın da sunumuyla bugün yayınlanan 187. Bölümde diğer yarışmacıları konuk eden Recep bey yaptığı menüden önce yorumlandı daha sonra puanlandı. Bu hafta kıran kırana geçeceğini düşündüğümüz Zuhal Topal’la Yemekteyiz de 31 Mayıs 2022 Salı puanları şöyle;

  • Ahmet Bey: 5 Puan
  • Tuğçe Hanım: 6 Puan
  • Melike Hanım: 5 Puan
  • Yurdagül Hanım: 7 Puan
  • Zuhal Topal: 5 Puan

Recep Uçar Toplam Puan: 28

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 187. Bölüm İzle

Gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Mayıs Pazartesi Puanları (Melike)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler