Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu 9 Mayıs

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 Mayıs Pazartesi Puan Durumu program severler tarafından merak ediliyor. TV8 kanalında hafta içi her gün 16:00 da başlayan Zuhal Topalın sunumuyla Yemekteyiz yeni bölümüyle bugün ekranlara gelecek. Her hafta olduğu gibi bu hafta da 5 yeni yarışmacının büyük ödül 15.000 TL için vereceği mücadele bugün başlıyor. 9 – 13 Mayıs 2022 haftasının ilk günü yarışmacısının aldığı puanlara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

9 Mayıs Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu

Yemekteyiz TV8 ekranlarında haftanın birinci günün de Şevki’nin evine konuk oluyor. Şevki yemek yaparken, sunucu Zuhal Topal ve diğer yarışmacılar yemeğin tadına, tuzuna ve yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Bu haftanın birinci gününde Şevkinin aldığı puanlar şöyle;

  • Selim Bey: 2 Puan
  • Selin Hanım: 1 Puan
  • İrem Hanım: 1 Puan
  • Derya Hanım: 4 Puan
  • Zuhal Topal: 3 Puan

Şevki Toplam Puan: 11

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 171. Bölüm İzle

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanacak yemek yarışmasında Zuhal Topal, yarışmacıları ekran başındaki izleyicilerle buluşturacak, kıyasıya rekabet yaşanacak. Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz Kim Birinci Oldu? 6 Mayıs Cuma Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler