Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Selin Kimdir? İnstagram Hesabı

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 9 -13 Mayıs 2022 haftası yarışmacılarından Selin Kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Selin Kaç Yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz Selin Nereli?

12 Mayıs Perşembe günü Yemekteyiz de yarışan Selin Kimdir? Zuhal Topal’ın sunumuyla hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz de bu hafta yarışmacıları insanlar tarafından merak ediliyor. 9 – 13 Mayıs 2022 haftasının dikkat çeken isimlerinden biri olan Selin oldu. Taktığı gözlükler ve giydiği kıyafetlerle ile insanların merak ettiği 4. gün yarışmacısı Selin hanım bu haftanın dördüncü günün de program da en çok konuşulan isimlerden biri olmayı başardı.

Yemekteyiz Selin Kimdir?

TV8 ekranların da yayınlanan  Zuhal Topal’la Yemekteyiz  programında 12 Mayıs Perşembe günü yarışan Selin program severler tarafından araştırılmaya başlandı. Taktığı gözlükle ve giydiği kıyafetlerle bu haftanın dikkat çeken isimlerinden biri olan Selin Arslanbaş hakkında insanlar sosyal medya ve internet arama motorlarında araştırma yapmaya başladı. Yemekteyiz Selin Kimdir? Yemekteyiz Selin Kaç Yaşında? Yemekteyiz Selin Nereli? sorularla program takipçileri tarafından aranan Selin hanım hakkında bizlerde okuyucularımızın isteği üzerine araştırma yaptık. Selin hanım hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Hollanda doğumlu
  • İstanbul da yaşıyor
  • 28 Yaşında

Selin Arslanbaş İnstagram Hesabı

Günümüzde en çok indirilen sosyal medya uygulaması İnstagram ülkemizde de milyonlarca kişi tarafından kullanılıyor. Akıllı telefonlarda ve bilgisayarda kullanılan bir fotoğraf ve video paylaşım uygulaması olan İnstagram uygulamasını bu kadar cazip kılan ise çektiğiniz fotoğrafları veya videoları paylaşmak diyebiliriz. İnsanlar filmlerde, dizilerde yada Yemekteyiz gibi programlarda gördüğü ve merak ettikleri isimleri ararken ilk olarak İnstagram uygulamasını kullanmaktadır.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Selin olarak tanıdığımız kullanıcı hakkında yaptığımız araştırma da Selin Arslanbaş resmi hesabına ulaştık. İnstagram hesabını oldukça aktif kullanan Selin hanımın şuan da 964 Gönderisi 98.8 Bin Takipçisi bulunuyor. Yaptığı paylaşımlardan güzellik uzmanı olduğunu düşündüğümüz Selin hanımın takipçileri tarafından çok sayıda beğeni almış. Bu yarışmaya katılmasının ardından İnstagram hesabında takipçi sayısı oldukça artmış durumda.

Selin Arslanbaş Resmi İnstagram Hesabı: @sellz

Benzer İçerik: Yemekteyiz İrem Kimdir? İnstagram Hesabı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler