Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yalçın Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

2 Mayıs – 6 Mayıs 2022 haftası Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmacısı Yalçın Kimdir? Bu hafta yayınlanacak yeni bölümle  de izleyiciler ile buluşacak olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışacak isim Yalçın izleyiciler tarafından merak edilmeye başlandı. Biz de bugün yarışacak olan Yalçın hakkın da detaylı bir araştırma yaptık. Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yalçın Kim? Yakından tanıyalım.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yalçın Kimdir?

Türkiye’nin en sevilen yemek programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bu haftanın yarışmacıları belli oldu. Bu haftanın üçüncü günün de yarışacak olan Yalçın Özdemir mutfaktaki hünerlerini sergileyerek final de en çok puanı alarak büyük ödülü kazanmak istiyor. Haftanın üçüncü günü yarışmacısı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Yalçın kimdir? sizlere tanıtacağız. Kendisi bu hafta Zuhal Topal’la Yemekteyiz de yarışacak iki erkek yarışmacıdan birisi.

  • Aslen Sivaslı
  • İstanbul Sancaktepe de yaşıyor
  • Babası Pizzacı
  • Araç Alım-Satımı yapıyor.

Yemekteyiz 168. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 04 Mayıs Çarşamba Puanları

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler