Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

40 | Konuk: İlyas Salman | 6. Bölüm Full İzle

Cansu Canan'ın sunumuyla BluTV platformunda yayınlanan 40 programın da konuk İlyas Salman oldu. 40 soru, 1 konuk ve 40 cevapla Tüm soruları cevaplayan İlyas Salman başından geçen tüm olayları anlattı.

40 programı 6. Bölüm İzle. Türk sinema tarihine adını altın harflerle yazdıran, oyunculuğunun yanı sıra politik duruşu ve gündeme dair söylemleriyle de çok konuşulan İlyas Salman, 40’a konuk oluyor. Cansu Canan Özgen’in sunumuyla 40, 6. bölümüyle yarın BluTV‘de!

40 2. Sezon 6. Bölüm

Özgün ‘hard talk’ formatını Türkiye’ye tanıtan ‘40’ta siyaset, sanat, spor ve popüler kültür dünyasının önde gelen isimleri, Cansu Canan Özgen yanıtlanması zor sorularına samimi cevaplar veriyor.

Her bir yanıt için konuklara yalnızca 2 dakika süre ayrılan programda, toplamda 40 soru soruluyor. En sert soruların rengi kırmızı. Konuk cevap vermek istemediği soruları pas geçme hakkına sahip. Programda şimdiye kadar dile getirilmemiş ya da sorulması zor olanlar gün yüzüne çıkıyor.

Soruları en keskin haliyle soran cesur program 40’ın yeni sezonunun 6. bölüm konuğu İlyas Salman. Sorması zor, cevaplaması daha da zor olan 40 soruya İlyas Salman’ın verdiği samimi cevapları kaçırmayın.

İlyas Salman Neden Hiç Reklamlarda Oynamadı?

Cansu Canan Özgen bu sorusuna İlyas Salman şöyle cevap verdi. Fiyatı olan insanlardan olmak istemedim, para denen şeyin malı olmamam ben dedim. Gerekli yerlerde kullanacak kadar da birikimim var açık söylüyorum.

İlyas Salman Alkolik Mi?

Nazım Hikmet diyor ya içtim ama akşamcı olmadım. Evet içtim hem de çok içtim.

İlyas Salman Eşini Aldattı Mı?

Bunun hesabını vermek istiyorum ama hangi makama vereceğim bende bilmiyorum. Açık açık vicdan azabı duyuyorum.

Doğu Perinçek Sizi Hayal Kırıklığına Uğrattı Mı?

İlyas Salman bu soruya ise ”İktidara yalakalık yaparak beni soğuk bir duşun içerisine soktu. Onun için eskiden verdiğim desteklerin hepsini geri çekiyorum” dedi.

”Kindar ve dindar olmaktan vazgeçtim insan olmaya karar verdim” İlyas Salman

40  2. Sezon 6. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

BluTV, 2015 yılında Doğan Holding çatısı altında kurulan, gerçek zamanlı veri akışı ve seç-izle aracılığıyla internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır. İstediğin Zaman, İstediğin Yerden İzlemek için Üye Ol. BluTV‘de Yerli-Yabancı Film, Dizi, Belgesel ve Özel Yapımları HD Kalitesiyle İzle. Sorunsuz Üyelik İptali. HD Yayın. Taahhütsüz İzle. Donmadan Kesintisiz İzle. Kurulumsuz İzle. Hemen İzlemeye Başla. Yerli Dizi ve Filmler.BluTV aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 34,90 TL‘dir. BluTV yıllık üyelik ücreti; kredi/banka kartına ücreti 274,80 TL‘dir. Dilerseniz, kredi kartınız ile 22,90 TL*12 taksit yapabilirsiniz (yıllık üyeliklerde 7 gün ücretsiz deneme hakkı bulunmaktadır).

Benzer İçerik: Yalnızım Mesut Bey 2. Sezon 2. Bölüm Full İzle (BluTV)

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler