Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk ve Dondurma Filmi Full İzle (Netflix)

Aşk ve Dondurma Filmi Full İzle. Netflix de uzun zamandır beklenen Aşk ve Dondurma Filmi bugün yayınlandı. Oyuncuları ve konusuyla üyeler tarafından merakla beklenen film bugün yayınlanmasıyla birlikte en çok izlenenler listesin de yerini aldı. Aşk ve Dondurma Filmi konusun da merak edilen tüm yorumları haberimizde sizlerle paylaştık. Aşk ve Dondurma Filmi Tek Parça İzle.

Aşk ve Dondurma İzle

Bir tıp öğrencisi olan hasta annesine bir söz vererek, hayatının yazını Roma’da geçirir ve annesinin eski günlüğünü rehber olarak kullanarak şehrin cazibesine, insanlarına ve tabii ki dondurmaya yavaş yavaş aşık olur. Çok satan romandan uyarlanan Love & Gelato’da Susanna Skaggs, Saul Nanni ve Tobia De Angelis rol alıyor.

Aşk ve Dondurma Filmini Nereden İzleyebilirim?

Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kurulan Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Özgün yapımları ülkelere göre yayınlanan dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR

Benzer İçerik: MAN Vs BEE 1. Bölüm Türkçe İzle (Netflix)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler