Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 21 Haziran Salı 92. Bölüm İzle (TV8)

Günlük dizi Canım Annem Son Bölüm İzle. Hafta içi her gün TV8 kanalında yayınlanan günlük dizi Canım Annem 92. Bölüm bugün yayına girdi. Gündüz kuşağının en çok izlenen dizisi Canım Annem 92. Bölüm dizi severler tarafından merakla bekleniliyordu. Bugün 14:45 de başlayan Canım Annem 92. Bölümünü kaçıran insanlar son bölümü izlemek için araştırma yapmaya başladı.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler.Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız.

Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker

Canım Annem 92. Bölüm İzle

Nazlı, Sümbül’e gözdağı verirken Furkan duyduklarıyla yıkılmıştır. Onları gizlice dinleyen Murat ise rahat bir nefes almış Furkan’a daha çok bilenmiştir. Melek, Nazlı’nın bir süre evden gönderilmesi için çeşitli yollara başvururken Asude’yi bahane ederek Murat’ı sıkıştırmaktadır. Yıldız, kızına hiç olmadığı kadar yaklaştığı sırada Orhan son nefesini verir. Oya ve Kerem cenaze vasıtasıyla kavgadan sonra ilk defa görüşür. Furkan, özür dilemek için geldiği Murat’tan hiç beklemediği bir tepki görür.


Benzer İçerik: Canım Annem 91. Bölüm Full İzle

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.