Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 22 Haziran Çarşamba 93. Bölüm Full İzle (TV8)

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem 93. Bölüm yayınlandı. Oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyenlerden tam not alan Canım Annem 93. Bölüm haberimizde.

22 Haziran Çarşamba Canım Annem 93. Bölüm Full İzle. Erol Gedik ve Seliz Sezgin gibi oyuncuların olduğu günlük dizi Canım Annem 93. Bölümü ile TV8 ekranlarında dizi severlerle buluştu. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Canım Annem dizisinde bugün yayınlanan 93. bölüm dizi severler tarafından internet arama motorlarında en çok aranan bölüm oldu.

Canım Annem Dizi Hangi Günler Saat Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle TV8 de izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler.Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 93. Bölüm İzle

Nazlı, Murat’ın kendisine karşı tavırlarından etkilenmektedir. Murat, Furkan’a Nazlıyla aralarında bir şey olmadığını bildiğini söyler. Furkan küçük düşmüş hisseder konaktan kaçarcasına uzaklaşır. Melek, neler olup bittiğine anlam vermeye çalışır. Asude Murat’a durumu sorunca oğlundan hiç beklemediği bir tepki alır. Rüstem, planının bozulmasını son anda engeller. Yıldız, kızının yaşadığı evi bulur. Kerem, onu takip eder. Murat, Nazlı ve Zeynep’le pikniğe gider. Burada romantik anlar yaşayacaklardır.


Benzer İçerik: Canım Annem 21 Haziran Salı 92. Bölüm İzle (TV8)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler