Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 24 Haziran Cuma 95. Bölüm İzle (TV8)

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem 95. Bölüm yayınlandı. Oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyenlerden tam not alan Canım Annem 95. Bölüm tamamı haberimizde sizlerle.

24 Haziran Cuma Canım Annem 95. Bölüm Full İzle. Başrollerin de Erol Gedik ve Seliz Sezgin gibi başarılı oyuncuların yer aldığı günlük dizi Canım Annem 95. Bölümü ile TV8 ekranlarında izleyenler ile buluştu. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Canım Annem dizisinde bugün yayınlanan 95. bölüm dizi severler tarafından internet arama motorlarında en çok aranan kelime oldu.

Canım Annem Konusu ve Oyuncuları

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız. Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker

Canım Annem 95. Bölüm İzle

Asude, Melek’in oyunu sayesinde Nazlı’nın Furkan’ı baştan çıkarmaya çalıştığını zannetmektedir. Nazlı’ya karşı en başından beri ön yargılı olan Asude için Nazlı artık zengin koca avcısı bir kadındır. Nazlı Asude’nin karşısında kendini anlatmaya çalışsa da Asude buna izin vermez. Nazlı hayatı boyunca uğramadığı kadar büyük bir hakarete maruz kalmıştır. Bunu sindirebilmesi mümkün değildir. Hayal kırıklığıyla kabuğuna çekilir. Bu defa Murat ona ulaşmakta güçlük çeker. Nazlı’ya ne olduğunu anlamaya çalışan Murat annesiyle de keskin tavırları nedeniyle gerginlik yaşamaya başlar. Yaşananlardan memnun olan tek kişi Melek’tir. Oya, Kerem’le arasındaki meselenin halledileceğine dair umudunu tamamen kaybetmiştir. Diğer yandan Yıldız’ın varlığı da onu son derece rahatsız etmektedir. Bu durumda Ramo’nun getirdiği Hollanda işini ciddi şekilde düşünür. Sümbül de kazanacağı para nedeniyle kızını cesaretlendirir. Oya sonunda işi kabul etmeye karar verir. Yıldız, Rüstem tarafından kaçırılmıştır. Herkes onu ararken o Rüstem’in karşısında elleri ve ayakları bağlı hâlde oturmaktadır. Yıldız’ı orada büyük bir sürpriz beklemektedir. Rüstem’in sürprizi Yıldız’ın hayatını kökünden değiştirecek kadar büyüktür.


Benzer İçerik: Canım Annem 94. Bölüm Full İzle (TV8)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler