Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 81. Bölüm Full İzle | 6 Haziran Pazartesi

6 Haziran Pazartesi Canım Annem 81. Bölüm Full İzle. Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Canım Annem 81. bölümü ile dizi severlerle olacak. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran Canım Annem dizisinde bu haftanın ilk günün de yayınlanan 81. bölüm izleyenleri tarafından merakla bekleniyor ve araştırılıyordu. Bizlerde bu yazımızda Canım Annem 81. bölüm hakkındaki yorumları sizlerle paylaştık. Dizinin tüm bölümlerine TV8 resmi sitesinden ya da youtube’dan ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 81. Bölüm İzle

Nazlı, Furkan’a gerçekleri anlatma konusunda baskı yapsa Furkan onu bu olayın dışında tutmak istemektedir. Murat bütün sıkıntısını hislerini Yusufla paylaşırken Furkan onu duyar. Kerem, Oya’nın çekim fotoğraflarını görünce öfkelenir. Fakat Oya, Yıldızla aralarındaki gerçeği bildiğini söyleyince fazla ileri gidemez. Yıldız, evine dönerken evladının babasının himayesinde olduğundan habersiz Kerem’le ilgili ümitlenmektedir. Furkan, istifa mektubunu yazdığında Nazlı Muratla çok sert bir konuşma yapar. Bu konuşma, Murat’ı yaralarken Melek sayesinde Furkan’ı geri döndürecektir.


Benzer İçerik: Canım Annem 80. Bölüm Full İzle | 3 Haziran Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler