Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 83. Bölüm Full İzle | 8 Haziran Çarşamba

8 Haziran Çarşamba Canım Annem 83. Bölüm Full İzle. Başrollerin de Erol Gedik ve Seliz Sezgin gibi isimlerin yer aldığı günlük dizi Canım Annem 83. Bölümü ile TV8 ekranlarında dizi severlerle buluştu. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Canım Annem dizisinde bugün yayınlanan 83. bölüm dizi severler tarafından internet arama motorlarında en çok aranan bölüm oldu.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem Hangi Günler Saat Kaçta Başlıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor.

Canım Annem 83. Bölüm İzle

Murat ve Furkan, Murat’ın Nazlı’nın ailesini görmeye gitmesine izin vermemesi nedeniyle karşı karşıyadırlar. Furkan Murat’a rest çekmiştir ve Murat tavrını net şekilde belli etmiştir.

Murat, Nazlı’yı pansumana götüreceği zaman onun Furkan’la pansumana gitmek için plan yaptığını öğrenir. Furkan ve Nazlı pansumandan dönerlerken Furkan Nazlı’yı babasını görmesi için evine götürür. O zamana kadar ailesinin yaşadığı zorluklardan habersiz olan Nazlı, büyüdüğü evin yıkılmış olduğunu görür. Furkan, Nazlı’yı rahatlatmak için hareket ederken tam tersine neden olmuş ve Murat’ın korktuğu şey gerçekleşmiştir. Oya ve Ramo için reklam amaçlı açılan sosyal medya hesabı Kerem’de bir bomba etkisi yaratırken Oya için de kötü bir sürprizdir.

Kerem, bir açıklama duyabilmek için Oya’nın karşısına çıktığında Oya’nın mahcubiyetini görür ancak yaşanan duruma dair kendi hayal kırıklığı çok daha güçlüdür. Yıldız ise Kerem’in Ramo’yla arasında meydana gelecek muhtemel bir kavgayı önlemek için bir şey yapma ihtiyacı duyar. Bu ihtiyaç onu kendisi için hiçbir şey istemediği kişinin, babasının karşısına çıkartacaktır.


Benzer İçerik: Canım Annem 82. Bölüm Full İzle | 7 Haziran Salı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler