Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 84. Bölüm İzle | 9 Haziran 2022

Canım Annem 84. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Canım Annem de bugün yayınlanacak olan 84. Bölüm heyecanla bekleniyordu. Fragmanın yayınlanmasının ardından dizi severler Canım Annem 84. Bölümü ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladılar. Dizi her zamanki saatinde TV8 kanalında bugün 84. Bölümle sizlerle olacak. Canım Annem 84. Bölüm tek parça izleyebilirsiniz.

Canım Annem Dizi Hangi Günler Saat Kaçta Başlıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Nazlı, uzun zaman sonra ailesini görür ve onların yaşadığı tüm zorlukları öğrenir. Öğrendikleri şok edecektir onu. Bir yandan ailesinin yanında olamadığı için suçluluk duyarken diğer yandan onlarla ilişkisi doğal biçimde perçinlenecektir. Tüm iyi niyetine rağmen ortak noktada buluşamadığı tek kişi Sümbül’dür. Sümbül, Nazlı’nın misafiri olan Furkan’dan para koparma fırsatını bile kaçırmayacaktır. Konakta ise Asude, Melek’le Murat’ı bir araya getirmek için uğraşmaya devam etmektedir. Nazlı’nın yokluğunda ailecek bir yemek planı yaparak Murat ve Melek’i bir araya getirmeye çabalar. Murat annesinden duydukları nedeniyle Melek’e hiç olmadığı kadar yakın davrandığında Melek’in ayakları yerden kesilecektir. Oya, Ramo’yla beraber fotoğraf çekimi yapacağını zannederken yeni bir iş teklifi gelir kendisine. Yıldız’ın babasından ricası üzerine, Orhan’ın turizm şirketinin reklam yüzü olacaktır. Oya, bu işi ayarlayanın Yıldız olduğunu bilmemektedir. Bu bilgiden habersiz hayaller kurmaya başlarken Ramo’dan uzaklaşacak olması Kerem’le arasını da düzeltecektir.


Benzer İçerik: Canım Annem 83. Bölüm Full İzle | 8 Haziran Çarşamba

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler