Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 85. Bölüm İzle | 10 Haziran Cuma

10 Haziran Cuma Canım Annem 85. Bölüm Full İzle. Başrollerin de Erol Gedik ve Seliz Sezgin gibi isimlerin yer aldığı günlük dizi Canım Annem 85. Bölümü ile TV8 ekranlarında izleyenler ile buluştu. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Canım Annem dizisinde bugün yayınlanan 85. bölüm dizi severler tarafından internet arama motorlarında en çok aranan kelime oldu.

Canım Annem Oyuncuları ve Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Nazlı, ailesinin yaşadıklarını en baştan beri Murat’ın bildiğini öğrenir. Murat’ın bunu kendisinden saklamış olması Nazlı’da hayal kırıklığı yaratır. Hem bu konuyu konuşmaya hazır hissetmediği için hem de Furkan’la Murat arasında yeni bir anlaşmazlık çıkmaması için ailesini görmeye gittiğini Murat’a söylemez. Melek ise Murat’ın yakın davranışları nedeniyle çoktan evlilik hayalleri kurmaya başlamıştır. İşini sağlama almak için ise Furkan’ı Nazlı’ya yönlendirmeye devam etmektedir. Nazlı babasını görmek için yeniden evine gideceği sırada Murat bir kere daha engel olmaya kalkacaktır. Oya, Yıldız’ın ayarladığından habersiz hâlde yeni iş için anlaşma yapar. Kerem, işi Yıldız’ın ayarladığını öğrenmiştir. Bunu Oya’dan gizlemek istemese de bir türlü nasıl söyleyeceğini bilemez. Ramo ise Nuri aracılığıyla bu işin Oya’ya özel bir bağlantıyla geldiğini öğrenir. Bunu Oya’ya söylediğinde Oya’nın aklı karışmaya başlayacaktır.

Benzer İçerik: Canım Annem 84. Bölüm İzle | 9 Haziran 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler