Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 86. Bölüm Full İzle | 13 Haziran 2022

13 Haziran Pazartesi Canım Annem 86. Bölüm Full İzle. TV8 kanalının sevilen günlük dizisi Canım Annem yeni bölümleriyle bu hafta da izleyenleri ile buluşacak. Yayınlanan her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran Canım Annem 86. Bölümü bu haftanın birinci günün de dizi severlerle buluşacak. Dizi tarafından heyecanla beklenen Canım Annem 86. Bölümün fragmanı yayınlandı. Dizinin tamamı ise haberimizin devamında sizlerle.

Canım Annem Dizi Hangi Günler Saat Kaçta Başlıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler.

Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir. Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır.

Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 86. Bölüm İzle

Nazlı, Murat izin vermese de babasını görmek için konaktan ayrıldıktan sonra Murat, Nazlı’nın bir gün önce Furkan’la beraber ailesini göremeye gittiğini öğrenir. Nazlı’nın, ailesinin yaşadığı zorlukları ondan sakladığı için kendisine kırgın ve kızgın olduğunu öğrenen Murat bu konu nedeniyle Asude’yle yüksek bir tartışma yaşar. Devamında sözünü çiğneyip Nazlı’yı ailesini ziyarete götürdüğü için Furkan’dan hesap sormaya gider. Nazlı ise Murat’tan yaşananları saklı tutmasını isteyenin babası olduğunu öğrenir.

Murat Nazlı’yı korumak ve onu üzmemek için gizlemiştir her şeyi. Nazlı bunu öğrendiğinde Murat’a haksızlık yaptığını düşünerek mahcup olur. Murat ve Furkan’ın karşı kaşlıya gelecekleri haberiyle tatsız bir olay yaşanmaması için hızla yanlarına koşar. Nazlı onlara yetişmeye çalışırken Furkan çoktan bir itirafın eşiğine gelmiştir. Oya her şeyin yolunda gittiği bu süreçte Kerem’le aralarından artık gizli saklı bir şey olmamasını istemektedir. Tam da bunun üzerine yeni işi ayarlayanın Yıldız olduğunu ve Kerem’in bunu bildiğini öğrenir. Bu, Oya için yeni bir hayal kırıklığı demektir. Yıldız ise bebeğinin hayatta olup olmadığını öğrenmek için doğum yaptığı hastaneden haber beklemektedir. Bebeğinin yaşadığını destekleyecek bir haber her şeyi kökünden değiştirecektir.


Benzer İçerik: Canım Annem 85. Bölüm İzle | 10 Haziran Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 2]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler