Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 87. Bölüm Full İzle | 14 Haziran 2022

Günlük dizi Canım Annem Son Bölüm İzle. Hafta içi her gün TV8 kanalında yayınlanan günlük dizi Canım Annem 87. Bölüm bugün yayına girdi. Gündüz kuşağının en çok izlenen dizisi Canım Annem 87. Bölüm dizi severler tarafından merakla bekleniliyordu. Bugün 14:45 de başlayan Canım Annem 87. Bölümünü kaçıran insanlar son bölümü izlemek için araştırma yapmaya başladı.

Canım Annem Oyuncuları

Canım Annem dizisi konusu ve oyuncuları izleyenler tarafından merak ediliyor. Oynadığı karakterleri canlandıran başarılı oyuncuların gerçek isimleri dizi severler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlanmış. Özellikle başrol oyuncuları Murat, Nazlı ve Melek karakterlerine hayat veren isimler oldukça çok aranmaya başlandı. Bizde bu yazımızda dizi severlerin merak ettiği oyuncuları sizlerle paylaşacağız.

Selin Sezgin, Erol Gedik, Gece Işık Demirel, Serdar Yıldırım, Dilara Büyükbayraktar, Cansın Mısırlı, Faruk Pakiş, Özlem Savaş, Kayra Zabçı, Emin Önal, Belma Mamati, Yavuz Pekdiker

Canım Annem Dizi Hangi Günler Saat Kaçta Başlıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem 87. Bölüm İzle

Nazlı, Furkan’la Murat’ın konuşmasının en hararetli yerinde yetişmeyi başarır. Murat’a karşı kısa bir zaman önce kızgınken artık mahcuptur. Çünkü Murat’ın gerçekleri onu üzmemek için sakladığını öğrenmiştir. Nazlı kendini Murat’a affettirmeye çalışırken bu defa kırgın olan Murat’tır. Nazlı aynı evin içinde ona ulaşmakta, onun ördüğü duvarı aşmakta oldukça zorlanacaktır. Diğer yandan Nazlı’nın gelişiyle birlikte Furkan’ın Murat’a yapacağı itiraf yarım kalmıştır. Melek planlarının sekteye uğradığını öğrendiğinde el yükseltmeye karar verir.

Artık Furkan’ın Murat’a Nazlı’ya âşık olduğunu söylemesi yetmeyecektir. Bu nedenle Furkan Murat’ı çok daha fazla sarsacak bir itirafa hazırlanmaktadır. Oya hayallerinin gerçekleşmeye başladığını düşünürken kendisine işi ayarlayanın Yıldız olduğunu öğrenir. Daha da fenası Kerem de bunu bilmektedir. Oya gururu incinmiş hâlde o işten vazgeçer. Ancak Kerem’e gerçekleri bildiğini söylemez çünkü bu konuda farklı planları vardır. Oya’nın işten vazgeçmesiyle beraber Sümbül’ün de hayalleri suya düşer. Yıldız’ın ise doğum yaptığı hastaneden gelen haberle birlikte bebeğinin yaşadığına dair şüpheleri iyice güçlenir. Babasıyla arasında yaşanacak bir yüzleşme artık kaçınılmazdır.


Benzer İçerik: Canım Annem 86. Bölüm Full İzle | 13 Haziran 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler