Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 88. Bölüm Full İzle | 15 Haziran 2022

15 Haziran Çarşamba Canım Annem 88. Bölüm Full İzle. Erol Gedik ve Seliz Sezgin gibi oyuncuların olduğu günlük dizi Canım Annem 88. Bölümü ile TV8 ekranlarında dizi severlerle buluştu. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Canım Annem dizisinde bugün yayınlanan 88. bölüm dizi severler tarafından internet arama motorlarında en çok aranan bölüm oldu.

Canım Annem İzle

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor.

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem Son Bölüm İzle 15 Haziran 2022

Furkan kendisinin Nazlı’ya âşık olduğunu söylerken Nazlı’yla aralarında bir ilişki olduğu yalanını da söylemiştir Murat’a. Murat başta inanmakta zorlansa da inanmaktan başka yapabileceği bir şey yoktur. Nazlı’ya olan duygularını bastırmak zorunda kalarak kendini geri çeker. Nazlı ise onun kendisine karşı mesafeli tavrını daha önce Murat’a dair yanlış bir yargıya varmış olmasına bağlar doğal olarak. Murat’ın gönlünü almak için çok çaba gösterir ancak Murat’ın yüzünü güldürebilmesi imkansızdır. Furkan Murat’ı söylediği yalana inandırmak için her fırsatta Nazlı’yla yan yana gelir. Bu durum Murat’ın gerilimini yükseltirken son noktada ciddi bir yanlış anlamaya neden olacaktır. Oya, kendisine gelen iş teklifini Yıldız’ın ayarladığını saklayan Kerem’e bir ders vermeye niyetlidir. Kerem’e kendi yaşadıklarını anlaması için bir oyun kurar. Oyununu adım adım oynarken Kerem her şeyden habersiz umut dolu zamanlar geçirecektir. Yıldız babasının karşısına çıkıp bebeğinin nerede olduğunu sorar. Ancak babasından istediği cevabı bir türlü alamaz. Onu gizlice takip etmekten başka şansı kalmaz. Ancak bilmediği şey, hafızası yerine gelmeye başlayan Rüstem’in kendisinden alacağı bir intikamın peşinde olduğudur.


Benzer İçerik: Canım Annem 87. Bölüm Full İzle | 14 Haziran 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler