Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 89. Bölüm Full İzle (TV8) 16 Haziran Perşembe

Canım Annem 89. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Canım Annem de bugün yayınlanacak olan 89. Bölüm heyecanla bekleniyordu. Fragmanın yayınlanmasının ardından dizi severler Canım Annem 89. Bölümü ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladılar. Dizi her zamanki saatinde TV8 kanalında bugün 89. Bölümle sizlerle olacak. Canım Annem 89. Bölüm tek parça izleyebilirsiniz.

Canım Annem Dizi Hangi Günler Saat Kaçta Başlıyor?

TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor. TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem 89. Bölüm İzle

Murat, Furkan’ın çizdiği tabloya inanarak istemeden Nazlı’yı kırar. Nazlı onun için sürpriz doğum günü hazırlığı yaparken Murat her şeyden habersiz şekilde, kıskançlığa kapılır. Sonunda Nazlı’ya karşı mahcup hissetse de Nazlı onu mutlu edebildiği için çok sevinçlidir ve onun yaptığının üzerinde durmaz.

Doğum günü sürprizi nedeniyle Murat ve Nazlı yakın anlar yaşarlar. Furkan bu anlara tanık oldukça daha da hırslanır. Melek’in de dolduruşuyla Murat’la arasındaki gerilimi artırır. Murat’ı Nazlı’dan uzak tutmak kastıyla davranırken onun sabrını tüketecektir. Oya, Kerem’e ders vermek ve kendi yaşadıklarını onun hissetmesini sağlamak için kararlıdır. Kerem Oya’nın kurduğu oyun sonucunda kafenin işlemeye başlayacağı umuduna kapılmıştır. Oya da onun umutlarını kasıtlı olarak pekiştirir. Kerem’in üzülmesini istemediği için zaman zaman ikileme düşse de gururu baskın çıkar. Hayal kırıklığı sırası Kerem’e gelmektedir.

Yıldız, babasından bebeğiyle ilgili bir bilgi alamaz bir türlü. Onu takip etmeye kalktığında ise babası tarafından yakalanır. Bir mucize beklemektedir bebeğiyle ilgili. Rüstem ise daha önce yakalanmasına neden olan Yıldız’dan intikam almaya kararlıdır. Onun babasıyla olan konuşmasına duymuş ve artık hedefini belirlemiştir.


Benzer İçerik: Canım Annem 88. Bölüm Full İzle | 15 Haziran 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler