Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 91. Bölüm Full İzle | 20 Haziran 2022

20 Haziran Pazartesi Canım Annem 91. Bölüm Full İzle. TV8 kanalının sevilen günlük dizisi Canım Annem yeni bölümleriyle bu hafta da izleyenleri ile buluşacak. Yayınlanan her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran Canım Annem 91. Bölümü bu haftanın birinci günün de dizi severlerle olacak. Dizi tarafından heyecanla beklenen Canım Annem 91. Bölümün fragmanı yayınlandı. Dizinin tamamı ise haberimizin devamında sizlerle.

Canım Annem İzle

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler.Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem Dizi Hangi Günler Saat Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle TV8 de izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem 91. Bölüm İzle

Konağa neşeyle dönen Murat ve Melek Nazlı’yı mutsuz ederken Asude’yi umutlandırmıştır. Kerem, Oya’dan hesap sormaya kalkınca ummadığı bir cevapla karşılaşır. Yıldız Nuran ve kızının peşine düşüp sonuna kadar gider. Rüstem, Yıldız’dan çocuğuyla intikam almak için hamle yapar. Orhan’la yaşadığı arbedede silah patlar. Sümbül, Furkan’dan para isteme kararını açıklayınca Nazlı onu konağa çağırır. Oya ile Kerem’in yolları ayrılır. Sümbül yeni planlar yaparken Furkan kulak misafiri olduğu sözler yüzünden hüsrana uğrar. Bu olaya şahit olan Murat, Nazlı’nın aslında Furkan’a karşı hislerinin olmadığını öğrenecektir.


Benzer İçerik: Canım Annem 90. Bölüm Full İzle 17 Haziran 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler