Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 94. Bölüm Full İzle (TV8)

Günlük dizi Canım Annem 94. Bölümü ile sizlerle olacak. Hafta içi her gün TV8 de yayınlanan Canım Annem 94. Bölüm Full İzle. 23 Haziran Perşembe Canım Annem Son Bölüm İzle.

Canım Annem 94. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarının sevilerek izlenen dizisi Canım Annem de bugün yayınlanacak olan 94. Bölüm heyecanla bekleniyordu. Fragmanın yayınlanmasının ardından dizi severler Canım Annem 94. Bölümü ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladılar. Dizi her zamanki saatinde TV8 kanalında bugün 94. Bölümle sizlerle olacak. Canım Annem 94. Bölüm haberimizin devamında.

Canım Annem Dizisi Hangi Kanalda Kaçta Başlıyor?

Günlük dizi Canım Annem hafta içi her gün 14:45 de yeni bölümüyle izleyenler ile buluşuyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dizi severler tarafından en çok izlenen Canım Annem dizisi her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başarıyor.

TV8 kanalında en çok izlenen diziler arasında yer alan Canım Annem gündüz kuşağı dizileri içerisinde en çok takip edilen ve sevilen dizi konumunda yer alıyor. Başrollerinde Murat karakteriyle Erol gedik ve Nazlı karakteriyle Selin Sezgin yer alıyor. Dizi de Melek karakterini canlandıran ise güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar.

Canım Annem Son Bölüm İzle 23 Haziran 2022

Murat, Furkan’ın Nazlı konusunda yalan söylediğini öğrenmiştir. Nazlı’ya karşı mesafesi doğal olarak ortadan kalkar. Nazlı’ya konak bahçesinde bisiklet kullanmayı öğretirken baş başa güzel bir gün geçireceklerdir.

Nazlı’nın güvenerek kendini emanet ettiği, Murat’ın ise onun güvenini boşa çıkarmadan yanında durduğu günün sonunda ikisinin de hatırlayacağı bir sürü romantik an birikecektir. Ancak Murat’ın gerçeği öğrendiğini anlayan Melek Nazlı ve Murat arasına Furkan’dan daha güçlü bir duvar çekmesi gerektiğine karar verir. Asude’yi manipüle ederek Nazlı’nın üzerine yollar. Nazlı bir kere daha Asude’nin karşısında çaresiz kalacak ve Murat’la geçirdiği güzel günün sonunda hayal kırıklığına uğrayacaktır. Oya ve Kerem arasındaki buzlar hâlâ erimemiştir. İkisi de birbirine kırgındır. Ramo Oya’ya Hollanda’da çekilecek bir dizi için iş teklifiyle gelir. Oya ciddi bir karar vermek zorundadır. Babası ölen Yıldız bir süreliğine Keremlerde kalacaktır.

Elvan ve Kerem’in desteğiyle güç toplasa da bebeğine dair hiçbir bilgiye sahip olmadığı için çaresizdir. Rüstem ise Yıldız’la evde yalnız kaldığında ona gerçek yüzünü gösterecektir. Bu, Yıldız için acı dolu günlerin başlangıcı anlamına gelmektedir.


Benzer İçerik: Canım Annem 22 Haziran Çarşamba 93. Bölüm Full İzle (TV8)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler