Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Deniz Canavarı Animasyon Filmi Full İzle (Netflix)

Deniz Canavarı Animasyon Filmi Full İzle. Ülkemizde 3 milyona aşkın üyesi bulunan Netflix Deniz Canavarı Animasyon Filmi tanıtımını paylaştı. Animasyon tarzı film severle fragmanın yayınlanmasıyla birlikte film hakkındaki merak edilenleri araştırmaya başladı. 8 temmuz da yayınlanacak film hakkında bizlerde yaptığımız araştırmaları yazımızda sizlerle paylaştık.

Deniz Canavarı İzle (Animasyon)

Oscar ödüllü yönetmen Chris Williams (Moana, 6 Süper Kahraman) imzalı DENİZ CANAVARI, bizleri haritaların sona erdiği ve gerçek maceranın başladığı yere götürüyor. Seslendirme kadrosunda Karl Urban, Zaris-Angel Hator, Jared Harris, Marianne Jean-Baptiste, Dan Stevens ve Kathy Burke yer alıyor.

Korkunç canavarların denizlerde cirit attığı ve canavar avcılarının meşhur kahramanlar olduğu bir dönemde, halk tarafından en çok sevilen kahraman Jacob Holland adlı bir avcıdır. Ancak küçük Maisie Brumble ondan habersiz bir şekilde meşhur gemisine girip saklanınca Jacob beklenmedik bir dost edinir ve birlikte bilinmeyen sulara açılıp tarih yazdıkları destansı bir yolculuğa çıkarlar.

Deniz Canavarı Filmini Nereden İzleyebilirim?

1997 yılında Reed Hastings ve Marc Randolph tarafından Kaliforniya’da kurulan Netflix şuan da dünyanın en büyük dizi ve film platformu konumunda bulunuyor. Özgün yapımları ülkelere göre yayınlanan dizi filmleri kullanıcılarına sunan Netflix’e sizler de üye olabilir; cepte, tablette ya da bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Google Play, AppGallery, Apple Store, Apple TV ve Android TV’den dizi ve filmleri izlemeye başlayabilirsiniz.

Popüler dizi ve film platformunda temel, standart ve özel olmak olmak üzere 3 farklı ücret ve ayrıcalıklara sahip plan yer alıyor. Bu paketlerin fiyatlandırmaları şu şekilde;

  • Temel Plan: Aylık 37,99 TL – Tek cihaz, 480p Çözünürlük
  • Standart Plan: Aylık 57,99 TL – İki cihaz, 1080p Çözünürlük
  • Özel Plan: Aylık 77,99 TL – Dört cihaz, 4K + HDR

Deniz Canavarı Resmi Fragman

Benzer İçerik: Dijital Esaret Filmi Full İzle Tek Parça

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler