Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Kıyma 7. Bölüm Full İzle

BluTV özel yapımı olan Kıyma dizisi 7. Bölümü ile bugün üyelerle buluştu. Sıfır Bir dizisinin devamı niteliğinde olan bu efsane dizi yayınlanan ilk fragmanı ile adından çok söz ettirmişti.

Dizipal Kıyma 1. Sezon 7. Bölüm Full İzle. İnsanlar tarafından heyecanla beklenen Kıyma 1. Sezonu 7. Bölümü ne zaman yayınlanacak? Sıfır bir dizisi ile çıkış yakalayan ve sokak kültürünü ekranlara getiren bir grup gencin hayat hikayesini ele alan Kıyma 1. Sezonu yayınlandı. BluTV sponsorluğun da çekilen dizi şuanda ilk 5 bölümü milyonlar tarafından izlendi. İstanbul da bir mahallede yeni bir hayat kurmak isteyen üç gencin karşılarına çıkan zorluklara karşı verdikleri mücadele Kıyma 1. Sezonu 7. Bölümü ile üyelerle olacak.

Dizipal Kıyma 7. Bölüm İzle

Mahalle kültürünü ve sokak dilini eğlenceli ve trajikomik bir şekilde anlatmaya hazırlanan ‘Kıyma’, büyük şehirde barınma çabasını izleyiciye anlatacak. Tabi ki bu büyük şehir İstanbul’un küçük, farklı kültürlerden insanların yaşadığı bir mahallesini merkezine alan hikayede Ömer, Poyraz ve Tufan illegal işleri bırakıp temiz bir sayfaya başlamak için kebapçı açıyor ancak beklenmedik olaylar beraberinde gelişiyor.

Suç ve aksiyonun bolca yer alacağı ‘Kıyma’da özlenen sokak mizahı da özellikle karakterler arası diyaloglarda yaşanacak. Hapisten çıktıktan sonra Adana’dan ayrılıp İstanbul’da temiz bir hayat kurmaya gelen Ömer, Poyraz ve Tufan bütün umutlarını kıyma kebabına bağlıyor. Açtıkları dükkan Ömer, Poyraz ve Tufan için hayatlarındaki en önemli şey olacak.

Kıyma 7. Bölümü Nereden İzleyebilirim?

BluTV, 2015 yılında Doğan Holding çatısı altında kurulan, gerçek zamanlı veri akışı ve seç-izle aracılığıyla internet üzerinden hizmet veren bir medya sağlayıcısıdır.İstediğin Zaman, İstediğin Yerden İzlemek için Üye Ol. BluTV‘de Yerli-Yabancı Film, Dizi, Belgesel ve Özel Yapımları HD Kalitesiyle İzle. Sorunsuz Üyelik İptali. HD Yayın. Taahhütsüz İzle. Donmadan Kesintisiz İzle. Kurulumsuz İzle. Hemen İzlemeye Başla. Yerli Dizi ve Filmler.
BluTV aylık üyelik ücreti; kredi/banka kartı kullanılarak yapılan ödemelerde 34,90 TL‘dir. BluTV yıllık üyelik ücreti; kredi/banka kartına ücreti 274,80 TL‘dir. Dilerseniz, kredi kartınız ile 22,90 TL*12 taksit yapabilirsiniz (yıllık üyeliklerde 7 gün ücretsiz deneme hakkı bulunmaktadır).

Benzer İçerik: Dizipal Kıyma 6. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler