Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Konuşanlar 70. Bölüm Full İzle

EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 70. Bölüm Full İzle. Her bölümüyle izleyenleri gülme krizine sokan Konuşanlar 70. bölümüyle bu hafta cuma günü üyeleriyle buluştu. İnsanlar tarafından sevilerek izlenen ve takip edilen Konuşanlar 70. bölümün de kahkaha tufanına hazır olun. Hasan Can Kaya’nın sunumuyla bu hafta Konuşanlar 70. Bölümü Tek Parça İzle.

Dizipal Konuşanlar İzle

Komedyen Hasan Can Kayanın keyifli sunumuyla her hafta cuma günü EXXEN platformunda yayınlanan Konuşanlar 70. bölümü izlemek isteyen insanlar şimdiden yayınlanacağı saati beklemeye başladı. EXXEN platformuna üye olmayan binlerce kişi internet ortamında Konuşanlar 70. Bölümü araya başladı.

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar bu hafta da kaldığı yerden insanları kahkaha tufanına boğmaya hazırlanıyor. Konuşanlar 70. Bölümün yayınlanacağı cuma gününü heyecanla bekleyen izleyiciler şimdiden internet üzerinde yeni bölümde konuşan yarışmacıların kimler olacağını araştırmaya başladılar. EXXEN platformunun en sevilen programı her bölümüyle üyeleri ekran başına kilitleyen Konuşanlar da bu hafta da birbirinden ilginç konuklarıyla izleyiciler ile buluşacak.

Konuşanlar 70. Bölümü Nereden İzleyebilirim

Komedyen Hasan Can Kaya’nın son derece eğlenceli sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 70. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar efsanesi kahkahaları beraberinde getiriyor. Birbirinden komik hikayelerin yer aldığı Konuşanlar yeni bölümü kaçırmayın.

Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 69 bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Aylık belirli bir ücret karşılığında izlenen EXXEN platformunun son zamanlar da çıkardığı kampanya ile sizlerde bir hafta boyunca ücretsiz izleme imkanı sunuyor. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 70. Bölümü sizler de izlemek istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın.

Benzer İçerik: Konuşanlar 69. Bölüm Full İzle | 27 Mayıs Cuma

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 1]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler