Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Dizipal Konuşanlar 71. Bölüm Full İzle

Konuşanlar 71. Bölüm Full İzle. Hasan Can Kaya’nın sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 71 bölümü yayına girdi. Her hafta yayınlanan yeni bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar kahkahaları beraberinde getiriyor. Exxen platformun da yayınlanan Konuşanlar yayınlandığı günden itibaren izleyici kitlesi en yüksek programlardan birisi diyebiliriz. Bu hafta yayınlanacak yeni bölümün fragmanı yayınlanmasıyla birlikte izleyiciler heyecanla cuma gününü beklemeye başladılar. Her hafta bir ünlüyü konuk eden Konuşanlar sunucu Hasan Can Kaya bu hafta çok yakından tanıdığınız bir isimle ekranlarda olacak.

Konuşanlar Son Bölüm İzle

Komedyen Hasan Can Kaya’nın son derece eğlenceli sunumu ile ekrana gelen Konuşanlar 71. bölümü yayına girdi. Her bölümde farklı isimlerin yer aldığı Konuşanlar efsanesi kahkahaları beraberinde getiriyor. Birbirinden komik hikayelerin yer aldığı Konuşanlar yeni bölümü kaçırmayın.

Acun Ilıcalı tarafından 1 Ocak 2021 Exxen platformu kurulmasıyla birlikte ilk iş olarak Acun Ilıcalının ilk transferi Konuşanlar oldu. Hasan Can Kaya ile anlaşarak yeni bölümlerin yayınlanma yeri böylece belli oldu. İzleyiciler tarafından bu haber üzüntüyle karşılandı çünkü artık çok sevdikleri Konuşanlar programını ücretli izlemek zorunda kalmışlardı. Hafta içi cuma günleri yayınlanan yeni bölümleri ile Exxen de yayınlanan Konuşanlar hala adından söz ettirmeye devam ediyor. Exxen platformunun en çok izlenen programlarından biri olan Konuşanlar bu hafta da kaldığı yerden devam ediyor.

Yayın hayatına ilk olarak Ocak 2020 de Youtube kanalında başlayan Hasan Can Kaya ile konuşanlar kısa süre zarfın da büyük ilgi gördü ve 0 abone sayısı ile  başladığı Youtube kanalı kısa zaman da 10 Milyon aboneye ulaşarak Türkiye de en büyük kanallardan biri haline geldi. Yayınlandığı tarihten itibaren sevilerek takip edilen Konuşanlar oldukça ilgi gören Talk Showlardan birisi konumun da yer alıyor.

Konuşanlar 71. Bölümü Nereden İzleyebilirim

Aylık belirli bir ücret karşılığında izlenen EXXEN platformunun son zamanlar da çıkardığı kampanya ile sizlerde bir hafta boyunca ücretsiz izleme imkanı sunuyor. Hasan Can Kaya ile Konuşanlar 71. Bölümü sizler de izlemek istiyorsanız bu kampanyayı kaçırmayın.

Sizler de Konuşanlar bölümlerine ulaşmak için Exxen’e üye olabilir; Exxen + spor aylık ücreti, 1 taahhütlü olmak kaydıyla reklamlı olarak 34,80 kuruş. Exxen + spor paketini reklamsız olarak izlemek isterseniz ayda 44.80 TL ödeme yaparak paketten yararlanabilirsiniz. Cepte ve bilgisayarda zaman mekan fark etmeksizin Konuşanların yayınlanan tüm bölümlerini izlemeye başlayabilirsiniz.

Benzer İçerik: Dizipal Konuşanlar 70. Bölüm Full İzle

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler